Prvé stretnutie s novým šéfom najväčšieho slovenského letiska

Prezident ALeP SR Roman Danda sa stretol s predsedom predstavenstva a generálnym riaditeľom Letiska M. R. Štefánika Dušanom Novotom.

Spoločne prerokovali ďalšiu spoluprácu a konkrétne kroky týkajúce sa problematiky letectva a leteckého priemyslu na Slovensku. „Som rád, že spolupráca bratislavského letiska s ALEP SR pokračuje a spoločnými silami sa budeme angažovať v prospech domáceho leteckého priemyslu. Ako predstaviteľ najväčšieho medzinárodného letiska na Slovensku považujem tieto aktivity za mimoriadne dôležité aj v kontexte k ostatným spoločnostiam a organizáciám či vzdelávacím inštitúciám, ktoré úzko súvisia s letectvom,“ uviedol na stretnutí Dušan Novota.

„Veľmi si vážim, že sme boli jednou z prvých oficiálnych návštev u nového šéfa najväčšieho slovenského letiska. Stretnutie umožnilo otvoriť nové možnosti pre spoluprácu medzi leteckou asociáciou a týmto kľúčovým leteckým uzlom. Spoločne budeme usilovať o posilnenie leteckého priemyslu, zlepšenie cestovnej skúsenosti a podporu inovácií, ktoré povedú k ďalšiemu rastu našej leteckej komunity,” zhrnul Roman Danda.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *